Головна

Наші проекти

Блог

wid Spilnogo

«Від спільного кореня»

Вже другий рік поспіль триває програма навчання дітей з України у польських учбових закладах, основною метою якої є забезпечення культурного обміну, зміцнення і розвиток дружніх відносин між дітьми та молоддю обох країн...

Новини

Związek Polaków m. Kijowa poszukuje nauczyciela języka polskiego
Podstawowe wymagania:
Ø  Wykształcenie wyższe (filolog, językoznawca, nauczyciel języka polskiego)
Ø
Представляємо вам наш новий адаптаційний курс для дорослих, який буде проходити у Польщі (м.Клементовіце) з 21 серпня до 3 вересня. Основна мета курсу дати можливість дорослим удосконалити свою розмовну польську мову та ознайомит з юридичними...
Як проходить наша Літня школа польської мови в Польщі? Порівняння з українськими дитячими табораму у репортажі Каналу Україна. Щасливі діти - найкраща...
Літня школа польської мови чекає вас! Проведіть літні канікули вивчаючи польську мову в захоплюючій подорожі Польщею та Словаччиною. Детальніше...

Спілка Поляків міста Києва вітає вас

IMG 4665 Вітаємо на сайті Спілки Поляків міста Києва
(Związku Polaków miasta Kijowa)

Наша організація була заснована 1992 року у місті Києві. 

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.

З 1999 року існує проект “Діти та молодь без кордонів”, який знайомить школярів,студениів, молодь з польською мовою та культурою. За 17 років понад 10 000 осіб взяли участь у проекті та відвідали Польщу.

З 2013 року при Спілці Поляків міста Києва діють курси з вивчення польської мови у Києві. Усі бажаючі можуть вивчити польську мову з “0” рівня до рівня “В2+”. У 2016 році також зявилась філія наших курсів у м. Ірпінь. 

2013 року ми започаткували проект “Навчайся в Польщі”, що дозволяє українським школярам навчатись у польських середніх школах та технікумах без оплати, але під пильним наглядом українських асистентів. Більше 200 українських дітей зараз навчаються за нашою програмою і планують продовжити освіту у провідних європейських ВНЗ.

Спілка Поляків міста Києва регулярно організовує концерти, виставки, творчі вечори та навіть мистецькі резиденції в Україні та Польщі. 

Слідкуйте за нашими проектами та подіями на сайті та на офіційній сторінці у Facebook

Адаптаційний курс для дорослих 21 серпня-3 вересня, Польща

Представляємо вам наш новий адаптаційний курс для дорослих, який буде проходити у Польщі (м.Клементовіце) з 21 серпня до 3 вересня. Основна мета курсу дати можливість дорослим удосконалити свою розмовну польську мову та ознайомит з юридичними аспектами проживання та працевлаштування іноземців за кордоном. 
Детальна інформація

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.