Адаптаційний курс для дорослих

Курси польської

Освіта в Польщі

Літня школа

 
ПРОЕКТ «АДАПТАЦІЙНИЙ КУРС ДЛЯ ДОРОСЛИХ» В ПОЛЬЩІ
21.08. - 03.09.2017 рмісцевість Клементовіце (біля м. Люблін)
Мета проекту:
Вивчення польської мови (розвиток усіх компетенцій) – аудиторні заняття і практика з носіями мови.
Ознайомчі семінари та практикуми з сучасної історії та культури, соціології, економічної та адміністративної географії, висвітлення основних правових аспектів проживання та праці іноземців в Польщі, основи економіки та підприємництва.
Робота в групах для вдосконалення навичок усного мовлення – дискусії, обговорення, діалоги.
Практичне застосування мови – перевірте свої навички в прогулянці містом, при закупках, в навчанні, при користуванні міським транспортом.
Лекції проводять профільні вчителі - носії мови, практикуючі юристи та економісти.
Відвідуємо:
Під час курсу заплановані ознайомчі поїздки до:
- м. Варшави (Сенат РП, старе місто),
- м. Любліна (зустріч з прикордонною службою, історичний музей, старе місто),
- м. Казімежа Дольного (старе місто),
- м. Пулав (вільний час).
Проживання:
Освітній заклад в м. Клементовіце (інтернат школи) 3 місні номери, душ, туалет та WI-FI на поверсі.
Харчування:
Трьох разове харчування, під час екскурсій на цілий день і при поверненівУкраїну видається сухій провіант.
Вимоги для кандидатів:
Знання польської мови на рівні А1 (підтвердження сертифікатом, або дистанційна співбесіда),  біометричний паспорт / актуальна віза. Вік від 18 років. Надіслана електронна заявки з детальною інформацією про кандидата: прізвище та ім’я, рік народження, мобільний телефон, е-майл. Група налічує 10-15 осіб, у випадку, якщо у групу не записалось достатньої кількості осіб, організатори залишають за собою право зміни терміну початку занять за погодженням сторін або ліквідувати групу з поверненням резерваційної оплати. У випадку успішного написання тесту та проходження співбесіди, слухач отримає Сертифікат про закінчення «Адаптаційного курсу для дорослих». Кандидат дає свою згоду використовувати фото та відеоматеріали, зроблені під час занять з метою популяризації інформації про курс. Організатор зберігає за собою право відмовити слухачу у відвідуванні курсу з причин неповаги до викладача або інших слухачів курсів, а також систематичного порушення дисципліни занять або умов проживання в інтернаті школи (підписується окреме погодження).
Вартість програми:
360 EURO + 1000 гр.
Для бронювання місця вноситься завдаток у розмірі 50 EURO + 1000 гр.якій у разі відмови від участі у програмі не повертається і не переноситься на майбутні записи;
Повна оплата за курс  здійснюється на місці.
У вартість входить:
Проїзд автобус (в обидва кінці), автобусне обслуговування на території Польщі, страхування, проживання, трьохразове харчування, екскурсії, проведення аудиторних занять викладачами, навчальні матеріали, кваліфікаційний тест на останньому занятті, сертифікат про закінчення курсів.
Контакт:
Член правління Спілки Поляків м. Києва – Зварич Владислав Віталійович 
тел.
+ 38-097-476-32-32;
Член Спілки Поляків м. Києва – Колочко Вікторія Вікторівна
тел.+ 38-050-516-08-41;
Завки приймаються за посиланням: https://goo.gl/forms/SVeKeJRZh0ILkVyb2
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.      сайт:www.zpk.com.ua

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.