Умови вступу

Ліцей

– третій трирічний (за новим законодавством від 2019/2020 навчального року - чотирирічний) загальноосвітній рівень освітньої системи Польщі. Це один із двох варіантів який можуть обрати учні після закінчення польської гімназії (випускники 9-го класу української школи). Перший рік навчання – закладає основу для подальшого профільного навчання. З другого року учні обирають від 2 до 4 предметів для поглибленого вивчення. Наприкінці третього року учні здають державні іспити (матура). Іспит складається з обов’язкових предметів (математика, польська мова, сучасна іноземна мова) та двох додаткових предметів (ті, які вивчалися поглиблено протягом останніх двох років ліцею). Деякі ВУЗи Польщі звертають увагу на результати профільних предметів для відповідних спеціальностей.
Подати заявку
 

I Liceum Ogólnokształcąceim. Ks. A.J. Czartoryskiego

http://www.czart.pulawy.pl/

10 вільних місць для учнів 1 класу в найкращому ліцеї міста (для учнів з середньою оцінкою не нижче балів за 12-бальною шкалою української школи).

·  Політехнічний клас (поглиблене вивчення математики, фізики, хімії та англійської мови)
·  Математично-інформатичний клас (поглиблене вивчення математики, фізики  та англійської мови, додаткові заняття з алгоритміки та елементів програмування)
·  Медичний клас (поглиблене вивчення біології, хімії та англійської мови, додаткові заняття з біохімії)
·  Математично-економічний клас (поглиблене вивчення математики, географії та англійської мови, додаткові заняття з практичної економіки, вищої математики, картографії, геодезії)
·  Медійно-юридичний клас (поглиблене вивчення польської мови, історії, соціології та англійської мови, додаткові заняття з мистецтва і медіа чи юридична освіта)


Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina w Puławach

http://zsonr2.pl/

Ліміт місць вичерпано
·  Європейський клас (поглиблене вивчення географії, соціології та англійської мови з додатковими заняттями з елементів програмування)
·  Медіа клас (поглиблене вивчення історії, соціології, англійської мови з додатковими заняттями з літератури)
·  Економічний клас (поглиблене вивчення математики, географії, англійської мови та додаткові заняття з елементів програмування)
·  Політехнічний клас (поглиблене вивчення математики, англійської мови, фізики чи хімії та додаткові заняття з програмування)
·  Природничий клас (поглиблене вивчення біології, хімії, англійської мови).


Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej

www.zs3.pulawy.pl

·  Клас педагогічно-психологічний (поглиблене вивчення біології, соціології, історії, інформатики + практичні заняття з терапії в соціальних осередках та школах)
·  Клас косметології (поглиблене вивчення англійської мови, біології, соціології + практичні заняття з косметології та стилістики)


Liceum Ogólnokształcące nr 4

http://www.4lo.pulawy.pl/

      ·  1 клас – 6 місць в спортивних класах з поглибленим вивченням (2 предмети на вибір) біології, географії, англійської мови та занять з футболу й гандболу для хлопців і дівчат.


Пулави / Puławy

У зеленому місті на Віслі кожен учень може знайти для себе омріяну спеціальність та професію. Крім якісного навчання місто запропонує учням безпеку (поблизу гуртожитків є державні та приватні лікарні й поліклініки, поліцейські відділки) та відносно невелику відстань від гуртожитку до шкіл що не вимагає додаткових витрат на міський транспорт. Молодь матиме усі можливості розваг та розвитку власних здібностей – галереї та Будинок культури, при якому діють різноманітні гуртки, кінотеатр, історичний палац та природні парки, зручна інфраструктура (авто- та залізничний вокзали), торгові центри, спортивні та тренажерні зали й майданчики, футбольні поля та тенісні корти, басейни та ін.


Контактна особа:
Олена Олександрівна
+48 (576) 178-719;
viber +38 (099) 240-48-14
Олена Миколаївна 
viber +38 (050) 332-43-77

Умови вступу
Перелік документів
Запитання та відповіді
Вивчити польську мову

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.