Навчання від 6 класу

Гімназія


Гімназія – другий трирічний рівень обов’язкової середньої освіти польської школи для учнів 12-15 років (після закінчення 6-ти річної початкової школи, відповідник 7, 8, 9 класів української школи), започаткований в Польщі від 1999 року. Серед предметів, з якими зустрінуться учні в школі: польська мова, іноземна мова, історія, музика та образотворче мистецтво, соціологія, математика, географі, біологія, фізика, хімія, інформатика, фізкультура, охорона безпеки життя. Головне завдання гімназій – зацікавити учнів до навчання, тому часто уроки проводять у формі самостійних проектів дітей, експериментів та наочних прикладів використання шкільного досвіду в житті.

Навчальний рівень закінчується обов’язковим загальнодержавним іспитом наприкінці третього року навчання, результати якого впливають на можливості вступу до ліцею чи технікуму. Іспит складається з трьох частин – гуманітарної (польська мова, історія, соціологія, мистецтво), математично-природничої (біологія, фізика, хімія, географія, та математика), мовної (сучасна іноземна мова на вибір на двох рівнях).

ZespółSzkółAgrobiznesuim. Macieja Rataja

http://www.zsaklem.pl/
http://www.zsaklem.pl/

Гімназія (для учнів 7-9 класів укр. школи):
·  1 клас (відповідає 7-му класу української школи) –до 15 місць, складатиметься переважно з українців.Польські викладачі мають багаторічний досвід роботи з українськими школярами, що дає можливість забезпечити індивідуальний підхід до потреб кожного учня та зробити загальнообов’язкову освітню програму більш сприйнятною і зрозумілою.Клас буде відкрито при мінімальній кількості 7 учнів.
·  2 клас (8-й кл. української школи) – по 10 місць в польсько-українських класах.
·  3 клас (9-й кл. української школи)  – до 15 місць в українському класі, який функціонуватиме паралельно з польсько-українськимикласами. Клас буде відкрито при мінімальній кількості 10 учнів.


Контактна особа:

Олена Олександрівна 
+48 (576) 178-719; 
viber +38 (099) 240-48-14

Умови вступу
Перелік документів
Запитання та відповіді
Вивчити польську мову

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.