Навчання від 6 класу

Гімназія

Гімназія– другий трирічний рівень обов’язкової середньої освіти започаткований в Польщі від 1999 року. Після реформи освіти в січні 2017, від наступного навчального року цей рівень буде скасовано і переведено на 8-ми річну початкову школу. Пропонуємо Вашим дітям почати навчання в середній школі (відповідники 6, 7 класів укр. школи) та гімназії (відповідники 8, 9 класів укр. школи)
Серед предметів, з якими зустрінуться учні в школі: польська мова, іноземна мова, історія, музика та образотворче мистецтво, соціологія, математика, географі, біологія, фізика, хімія, інформатика, фізкультура, охорона безпеки життя. Головне завдання початкової школи та гімназії – зацікавити учнів до навчання, тому часто уроки проводять у формі самостійних проектів дітей, експериментів та наочних прикладів використання шкільного досвіду в житті.

Навчальний рівень закінчується обов’язковим загальнодержавним іспитом наприкінці третього року навчання, результати якого впливають на можливості вступу до ліцею чи технікуму. Іспит складається з трьох частин – гуманітарної (польська мова, історія, соціологія, мистецтво), математично-природничої (біологія, фізика, хімія, географія, та математика), мовної (сучасна іноземна мова на вибір на двох рівнях).

ZespółSzkółAgrobiznesuim. Macieja Rataja

http://www.zsaklem.pl/

9 місць в гуртожитку для учнів

6, 7 класу (по 10 місць) Початкової школи (для учнів 6-7 класів укр. школи). Класи складатимуться переважно з українських учнів. Польські викладачі мають багаторічний досвід роботи з українськими школярами, що дає можливість забезпечити індивідуальний підхід до потреб кожного учня та зробити загальнообов’язкову освітню програму більш сприйнятною і зрозумілою в малочисельних класах.

2 класу (2 місця), 3 класу (набір закрито) Гімназії (для учнів 8-9 класів укр. школи відповідно). Навчання учнів 2 класу в мішаних класах. 3-й клас гімназії складатиметься переважно з українських діток. 


Контактна особа:

Контактна особа:
Віра Олександрівна 
+48 (535) 726-789;
viber +38 (050) 303-37-81Умови вступу
Перелік документів
Запитання та відповіді
Вивчити польську мову

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.