Середня освіта

БЕЗКОШТОВНЕ навчання в польських школах та технікумах
для учнів від 6 класу з нами!


oswita 20171

Протягом всього учбового року Ваші діти:
-  безкоштовно навчаються в польських освітніх закладах;
-  забезпечені гуртожитком та триразовим харчуванням 7 днів на тиждень:
-  мають обов'язкове медичне страхування ZUS державного зразка;
-  постійно знаходяться під опікою українських асистентів, які утримують контакт з батьками, допомагають у вирішенні питань у школі, організаційних та побутових питань у гуртожитку, супроводжують дітей при перетині кордону до/з Польщі на навчання/канікули, слідкують за здоров’ям групи тощо.
-  перед початком навчання всі діти проходять в Польщі двотижневий інтенсивний інтеграційний курс. Майбутніх учнів чекає щоденне вивчення польської мови, вступні лекції з шкільних предметів з польськими вчителями (література, історія, географія, фізика, хімія, біологія, математика та ін.). Діти знайомляться з колективом та асистентами, які будуть з ними протягом всього навчального року, адаптуються до вимог і розпорядку майбутніх шкіл та гуртожитків, правил життя в новому соціумі (відбуваються зустрічі з поліцією, прикордонною службою, медичними працівниками, директорами та працівниками шкіл і гуртожитків). У вільний час група здійснює екскурсійно-пізнавальні подорожі до Сейму у Варшаві, історичних місць Любліна, Казімєжа Дольного та Пулав.

На учбовий рік 2017-2018 пропонуємо навчальні заклади у містах Пулави та Клементовіце  Люблінського воєводства, Республіка Польща:

(перелік спеціальностей може уточнюватися відповідно до відкриття спеціалізації - набору групи польських учнів та наявності вільних місць для іноземців.Тому просимо зазначати в анкеті декілька бажаних спеціальностей):

Навчання від 6 класу: для учнів 6-9 класів укр. школи, тільки у м. Клементовіци
Ліцей: для учнів 10-11 класів укр.школи у м. Клементовіци та у м. Пулави
Технікум: для учнів 10-11 класів укр.школи у м. Клементовіци та у м. Пулави

Для подання заявки на навчання необхідно надіслати заповнену Анкету Кандидата(скачати можна тут)  на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (в темі листа зазначте обраний НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД та Ваше ПРІЗВИЩЕ), або заповнити он-лайн форму 
Як тільки ми матимемо Вашу заявку, з Вами зв’яжеться наш викладач, який веде групу обраного навчального закладу, надасть Вам усю необхідну додаткову інформацію та розпочне рекрутацію до школи.

Детальніше про життя наших учнів на сторінці проекту на Facebook

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.