Технікуми

Технікуми


Технікум - третій чотирирічний рівень середньоспеціальної освіти Польщі. Це один із двох варіантів який можуть обрати учні після закінчення гімназії (випускники 9-го класу української школи). Наприкінці 4-го року учні мають право здавати загальнодержавний іспит «матуру», та кваліфікаційний іспит з обраної спеціальності для підтвердження освітнього рівня «технік». До загальних предметів які вивчаються як в ліцеях так і в технікумах, до останнього додаються теоретичні та практичні поглиблення предметів з обраної спеціальності. 


Клементовіцe

ZespółSzkółAgrobiznesuim. Macieja Rataja

http://www.zsaklem.pl/http://www.zsaklem.pl/

Технікум (10 клас укр. школи)

(польська кваліфікація «технік» відповідає українській «спеціаліст»)
1 клас – 19 місць
·  технік туризму (проектування, координація та ведення туристичної діяльності)
·  технік агробізнесу (приготування до проектування, організації та ведення економічної діяльності в сфері агробізнесу)

Контактна особа:
Віра Олександрівна
+48 (535) 726-789;
viber +38 (050) 303-37-81


Пулави

Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej

http://www.zs1.pulawy.pl/http://www.zs1.pulawy.pl/

Технікум 1 клас – 12 місць загалом за спеціальностями
· технік економіки (освітау сфері економіки, права, бухгалтерської та підприємницької діяльності, проходження практикиу фінансових установах та економічно-фінансових відділах різних господарських підприємств)
· технік експедитор (готують спеціалістів для роботи на підприємствах з обслуговування морського, повітряного та залізничного транспорту на державному та міжнародному рівні)
· технік харчуваннята гастрономічних послуг (навчають плануванню та організації закладів харчування, веденню власної господарської діяльності за обраною спеціальністю)
· технік перукар (випускник спеціальності може планувати та впроваждувати перукарські салони відповідно до норм гігієни та безпеки праці, санітарних та протипожежних норм; проводить матеріальне та фінансове забезпечення закладу тощо).

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

http://www.zs2.pulawy.pl/http://www.zs2.pulawy.pl/

Технікум 1 клас – 16 місць загалом за спеціальностями
· технік механік (готують спеціалістів зі створення, монтажу, встановлення запчастин, введення в експлуатацію та обслуговування обладнання)
· технік автомобілів (освіта у сфері управління, діагностики таремонту транспортних засобів)
· технік будівництва (спеціальність включає знання з організації, планування, контролю та виконання робіт на території будівництва, підготовки документації та ведення фінансової звітності)
· технік інформатики (учень здобуває знання та уміння з монтажу, експлуатації комп’ютерного обладнання, проектування й адміністрування локальних мереж та баз даних, створення інтернет-сторінок та додатків тощо)
· технік геодезист (освіта у сфері оцінки, виконання вимірювань, опрацювання картографічних та геодезійних даних, створення земельних кадастрів та баз нерухомості)

Centrum Kształcenia Zawodowego

www.ckz.pulawy.pl/kontaktwww.ckz.pulawy.pl/kontakt

Технікум 1 клас – 20 місць за спеціальністю
· Технік устаткувань та систем відновлюваної енергетики (монтаж, експлуатація та обслуговування обладнання відновлюваної енергетики). Спеціальність майбутнього!

Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej

www.zs3.pulawy.plwww.zs3.pulawy.pl

Технікум 1 клас– 10 місць загалом за спеціальностями
· Технік ветеринарії (учень отримує знання з розведення, вирощування, лікування та догляду за тваринами)
· Технік фотографії (освіта у сфері фото та відео, компьютерної обробки зображень, створення відеороликів, практичні заняття у фотостудії та фотолабораторіях)

Контактна особа:
Олена Олександрівна
+48 (576) 178-719;
viber +38 (099) 240-48-14

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.