Умови вступу

Умови вступу


Для подання заявки на навчання необхідно надіслати заповнену Анкету Кандидата (скачати можна тут)  на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (в темі листа зазначте обраний НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД та Ваше ПРІЗВИЩЕ), або заповнити он-лайн форму (для гіпер-посилання https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfw8OEE1uYfsH0FwAV-TgA4Mwr-zy_KmrqtORi8n5U-UxPWgA/viewform?usp=sf_link)

Протягом 24 годин Ви отримаєте відповідь, щодо запису в обрану групу.
У разі виникнення питань, зверніться за номером +38 (067) 985-14-75

Як тільки ми матимемо Вашу заявку, з Вами зв’яжеться наш викладач, який веде групу обраного навчального закладу, надасть Вам усю необхідну додаткову інформацію та розпочне рекрутацію до школи.

Перелік документів, необхідних для вступу (для усіх навчальних закладів):
-       заповнена Анкета Кандидата (скачати можна тут)
-       4 фото (3,5 х 4,5 – 70%-80% обличчя на білому фоні)
-       табель / атестат з додатком (електронна копія, та оригінал)
-       свідоцтво про народження (електронна копія, копія), та за наявності внутрішній паспорт (копія 1,2, 3 ст. з реєстрацією)
-       закордонний паспорт (електронна копія, копія 1 стр.)
-       паспорти батьків (копія, 1,2, 3 ст. з реєстрацією)
-       медична довідка форми 086-у (електронна копія, оригінал) (для технікумів з відміткою відсутності протипоказань до навчання за обраною спеціальністю / спортивним навантаженням)
-       карта щеплень (оригінал)
-       нотаріально завірене доручення від обох батьків (зразок окремий на кожний навчальний заклад і буде надіслано після підтвердження про зарахування) (оригінал) В разі відсутності одного з батьків: довідка про позбавлення батьківських прав, розлучення/ одруження, свідоцтво про смерть (електронна копія та оригінал для перетину кордону)

Фінансові умови навчання в навчальних закладах

Одноразовий рекрутаційний внесок 505 євро: 205 євро вносяться при підписанні Умови між Вами та польською стороною і не повертаються у разі Вашої відмови від участі в проекті + 300 євро сплачуються в Польщі, коли дитина їде на інтеграційний курс / навчання.

Вартість 3-х разового харчування в гуртожитку, страхування, комунальні та адміністративні оплати  складає 160$ за особу щомісяця протягом навчального року (10 місяців).


Контактні особи, члени Спілки Поляків м. Києва:

Владислав Віталійович +38 (097) 476-3232

Ольга Вікторівна + 48 (797) 785 995, +38 (097) 523-2107

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінка проекту у Facebook: https://www.facebook.com/zpk.com.ua

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.