Головна

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

Наші проекти

Блог

wid Spilnogo

«Від спільного кореня»

Вже другий рік поспіль триває програма навчання дітей з України у польських учбових закладах, основною метою якої є забезпечення культурного обміну, зміцнення і розвиток дружніх відносин між дітьми та молоддю обох країн...

Новини

Літня школа польської мови чекає вас! Проведіть літні канікули вивчаючи польську мову в захоплюючій подорожі Польщею та Словаччиною. Детальніше...
Підлітковий конкурс книжкових рецензій до 25-річчя Спілки Поляків міста Києва

Підтримуючи добру традицію розвитку польської мови та культури в Україні,

...
Всі новини

Літературний конкурс для підлітків

Підлітковий конкурс книжкових рецензій до 25-річчя Спілки Поляків міста Києва

Підтримуючи добру традицію розвитку польської мови та культури в Україні,

Спілка Поляків м. Києва спільно з Fundacja Związku Polaków m. Kijowa проводить ПІДЛІТКОВИЙ КОНКУРС РЕЦЕНЗІЙ НА ЛІТЕРАТУРНІ ТВОРИ ПОЛЬСЬКИХ АВТОРІВ!
Запрошуємо до участі підлітків 11-17 років.
Правила участі та інформація про призовий фонд у нашому блозі.

Zyczenia z okazji 99. rocznicy Narodowego Święta Niepodległości Polski

Składamy serdeczne życzenia z okazji 99. rocznicy Narodowego Święta Niepodległości Polski!

11 listopada to symboliczny dzień. Po 123 latach niewoli, trzech rozbiorów, po latach obcego panowania w końcu 1918 roku wykreślona z mapy Europy Polska, odrodziła się. O wolną Polskę walczyło pokoleń. Początkowo  Polacy organizowali powstania, które jednak kończyły się klęską. Polacy zrozumieli wówczas, że są za słabi na walkę zbrojną i trzeba walczyć inaczej poprzez pielęgnowanie  polskiej kultury i języka. Dzięki temu wykreślona z mapy Europy Polska – istniała. Najważniejszym wydarzeniem prowadzącym do odzyskania niepodległości był wybuch I wojny światowej. Trzy państwa zaborcze rozpoczęły między sobą wojnę. Polacy musieli walczyć w szeregach wrogich armiij. Walczyli i ginęli Polacy w obcych armiach z wiarą, że walka przyniesie Polsce niepodległość. Zmagania wojenne trwały ponad 4 lata i zakończyły się klęską Niemiec i Austrii oraz rewolucją w Rosji, której przywódcy uznali prawo narodu polskiego do niepodległości. Dzięki tym wydarzeniom powstało w listopadzie 1918 r. niepodległe Państwo  Polskie. Dlatego 11 Listopada, rocznica Odzyskania Niepodległości, jest okazją, aby oddać hołd tym pokoleniom.Życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia
sukcesów i aby dla każdego z nas wolna Polska była symbolem miłości ojczyzny, walki o wolność, symbolem wiary i zwycięstwa.

Освітні виставки: Харків, Полтава, Київ

Запрошуємо вас поспілкуватись з нами особисто в Харкові, Полтаві та Києві з 9 по 18 листопада.
ХАРКІВ
9 – 11 листопада 2017 року виставка - «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017 »
Місце проведення: Палац спорту, проспект Маршала Жукова, 2 Харків

11.11.2017, в День Незалежності Польщі о 11:00 на семінарі поговоримо на тему “Середня освіта в Польщі – БЕЗКОШТОВНО”.

ПОЛТАВА
13 – 14 листопада 2017 року виставка - «Полтавський абітурієнт» “Навчання в Європі” 
Місце проведення: Полтавська обласна універсальна 
наукова бібліотека ім. І. П. Котляревського м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17 
13.11.2017 о 13:00 – поговоримо на зустрічі на тему: «Середня освіта в Польщі - безкоштовно»

КИЇВ
16 – 18 листопада 2017 року виставка - «Навчання за кордоном»
Місце проведення: Український дім (Україна, Київ, вул. Хрещатик,2)

Адаптаційний курс для дорослих 21 серпня-3 вересня, Польща

Представляємо вам наш новий адаптаційний курс для дорослих, який буде проходити у Польщі (м.Клементовіце) з 21 серпня до 3 вересня. Основна мета курсу дати можливість дорослим удосконалити свою розмовну польську мову та ознайомит з юридичними аспектами проживання та працевлаштування іноземців за кордоном. 
Детальна інформація

ТВ сюжет про Літню школу польської мови

Як проходить наша Літня школа польської мови в Польщі? Порівняння з українськими дитячими табораму у репортажі Каналу Україна. Щасливі діти - найкраща рекомендація для батьків! Дивіться самі https://m.youtube.com/watch?v=BeuQtHqGvvA

Найкращі курси польської мови в Києві? Так!

Найкращі курси польської мови в Києві? Так! 
Відгук нашої студентки: 
Детальніше

Детальніше...

Відео, навчання в Польщі

Пряма мова наших учнів щодо навчання в Польщі в сюжеті Еспресо TV

  https://www.youtube.com/watch?v=8vvepuN49Es

Програма, літня школа польської мови

Літня школа польської мови чекає вас! Проведіть літні канікули вивчаючи польську мову в захоплюючій подорожі Польщею та Словаччиною. Детальніше

Детальніше...

Спілка Поляків міста Києва вітає васIMG 4665 Вітаємо на сайті Спілки Поляків міста Києва
(Związku Polaków miasta Kijowa)

Наша організація була заснована 1992 року у місті Києві. 

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.

З 1999 року існує проект “Діти та молодь без кордонів”, який знайомить школярів,студениів, молодь з польською мовою та культурою. За 17 років понад 10 000 осіб взяли участь у проекті та відвідали Польщу.

З 2013 року при Спілці Поляків міста Києва діють курси з вивчення польської мови у Києві. Усі бажаючі можуть вивчити польську мову з “0” рівня до рівня “В2+”. У 2016 році також зявилась філія наших курсів у м. Ірпінь. 

2013 року ми започаткували проект “Навчайся в Польщі”, що дозволяє українським школярам навчатись у польських середніх школах та технікумах без оплати, але під пильним наглядом українських асистентів. Більше 200 українських дітей зараз навчаються за нашою програмою і планують продовжити освіту у провідних європейських ВНЗ.

Спілка Поляків міста Києва регулярно організовує концерти, виставки, творчі вечори та навіть мистецькі резиденції в Україні та Польщі. 

Слідкуйте за нашими проектами та подіями на сайті та на офіційній сторінці у Facebook

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.