Головна

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

Наші проекти

Блог

wid Spilnogo

«Від спільного кореня»

Вже другий рік поспіль триває програма навчання дітей з України у польських учбових закладах, основною метою якої є забезпечення культурного обміну, зміцнення і розвиток дружніх відносин між дітьми та молоддю обох країн...

Новини

Пробуджуємось…

З березня відновлюємо заняття ОФЛАЙН
Група А1(початковий рівень)
Початок занять - 20 березня
Щосуботи о 11:00
2 заняття по 90 хвилин(з перервою)
Загалом 26 занять (13 тижнів)
Друковані зошит та підручник у...
Щоб поліпшити знання наших студентів ми організуємо бонусні онлайн-зустрічі. Перша така відбудеться в цю п'ятницю о 18.30 для рівнів А1-А2.
Одна з основних умов для опанування будь-якої іноземної мови, полягає в тому, щоб перебороти свій...
Всі новини

Відновлюємо заняття ОФЛАЙН

Пробуджуємось…

З березня відновлюємо заняття ОФЛАЙН
Група А1(початковий рівень)
Початок занять - 20 березня
Щосуботи о 11:00
2 заняття по 90 хвилин(з перервою)
Загалом 26 занять (13 тижнів)
Друковані зошит та підручник у ПОДАРУНОК
По закінченню – сертифікат СПМК
Адреса: м.Київ, вул. Федори Пушиної 50а, альтернативна школа «FRIENDS» (станція метро Академмістечко)
За додатковою інформацією переходьте за посиланням нижче або телефонуйте:
+38 093 560-42-90(TELEGRAM)
+38 067 985-14-75(VIBER)

Чекаємо на Вас!

Запрошуємо на безкоштовні розмовні заняття для підвищення рівня польської

Щоб поліпшити знання наших студентів ми організуємо бонусні онлайн-зустрічі. Перша така відбудеться в цю п'ятницю о 18.30 для рівнів А1-А2.
Одна з основних умов для опанування будь-якої іноземної мови, полягає в тому, щоб перебороти свій страх говорити. Ми вирішили допомогти вам подолати цей бар'єр і організували зустріч в форматі розмови-знайомства, де кожен учасник попрактикує свої сили польської в безпечних, але нових умовах.
Ви зможете перевірити свої сили в незапланованому спілкуванні, познайомитись з новими однодумцями, отримати кваліфікований фідбек по темам, які вимагають додаткового опрацювання.
Спілкування заплановано на платформі ZOOM. Модерувати його буде дипломований викладач-полонист, координаторка освітніх проектів Fundacji Ольга Бочкар.
Реєстрація за посиланням:https://forms.gle/qeedkjgh9mtqxrji7 
А для тих, хто бажає долучитися до наших курсів, нагадаємо, що зробити це можливо на сторонці "Курси польської мови". Кількість мiсць обмежена, на суботню групу А1 залишилось лише два.

Зимово-весняний семестр продовжуємо працювати онлайн

Щоб убезпечити своїх учнів і вчителів під час пандемії коронавірусу, ми продовжуємо наше навчання дистанційно по Skype. Зараз відкрито набір на рівні А1, А2, B1, B2. Записатися на заняття можна в розділі «Розклад».
З урахуванням ваших побажань розпочато набір в додаткову суботню групу А1!
В групу А1 буднього дня(вівторок, четвер) залишилось 2 місця!

6 місячний курс для підлітків 11-15 років

В рамках підготовки до навчання в польських школах та ліцеях Спілка Поляків міста Києва оголошує про набір на піврічний курс з вивчення польської мови для учнів 11-15 років.
Курс орієнтований на юних слухачів та адаптований до вимог знання польської мови для абітурієнтів шкіл/гімназій та ліцеїв в Польщі.

Інтенсивність курсу – 2 рази на тиждень по 90 хв протягом 6 місяців.
Форма заняття – відео уроки онлайн (не запис лекцій) та виконання домашніх завдань за підручником та робочим зошитом. В кінці курсу іспит, що складається з письмового тесту та усної співбесіди. При успішному складанні іспиту – сертифікат.
Записатись на курс >>

Осінньо-зимовий семестр працюємо онлайн

У зв'язку з продовженням адаптивного карантину, повідомляємо, що у місті Києві очні заняття з польської мови відновлюватись не будуть. Працюємо онлайн з учнями з усієї України в групах та індивідуально. Актуальний розклад.
Очні заняття відновлюємо в Ірпені з середини вересня за адресою вул. Пушкінська 25-Д в приміщенні Альпа Скул.

Ми переїжджаємо

Ми переїжджаємо. З 1 червня 2020 року ми прощаємось з офісом на Лютеранській 3. Чекайте нас за новою адресою у вересні. А зараз проводимо групові та індивідуальні заняття з польської мови онлайн.
Звертайтесь до Олени Володимирівни 
+38 093 560-42-90

Відтепер польська мова онлайн

З квітня ми починаємо набір в групи з вивчення польської мови, що повністю будуть проходити в онлайн. Новий формат передбачає міні-групи у 6 осіб, регулярні відео-зустрічі, робота з домашнім завданням та фінальний іспит.
Зберігаємо якість викладання та даємо можливості для навчання більшому колу зацікавлених осіб.
Окрім групових занять - завжди доступні індивідуальні заняття для учнів різних рівнів та заняття з підготовки на Карту Поляка.

Детально на сторінці з розкладом або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Яскраві враження від мовної школи

Ось так яскраво і різноманітно проходила наша Зимова школа польської мови у січні 2020 року.
Насолоджуйтесь фото та відгуками від батьків наших учасників.

ЛЕНА САГУН (Бровары)
От души благодарю организаторов за прекрасную работу, за ответственность и творческий подход! Спасибо вам! Пусть каждый день приносит вам успех и радость. Будьте здоровы! ️

ЮЛИЯ ВАСИЛЬЄВА (Киев)
Присоединяемся. Насыщенная интересная программа поездки! Столько событий, городов за такой короткий срок! Море положительных эмоций! Искреннее спасибо Вам! Вы молодцы!!! Спасибо!!!

НАТАША ВИШНІВСЬКА ( Святопетрівське)
Дякуємо п. Владиславу та п. Катерині, за чудову екскурсію.
Дитина залишилася задоволена.

Детальніше...

Спілка Поляків міста Києва вітає васIMG 4665 Вітаємо на сайті Спілки Поляків міста Києва
(Związku Polaków miasta Kijowa)

Наша організація була заснована 1992 року у місті Києві. 

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.

З 1999 року існує проект “Діти та молодь без кордонів”, який знайомить школярів,студениів, молодь з польською мовою та культурою. За 17 років понад 10 000 осіб взяли участь у проекті та відвідали Польщу.

З 2013 року при Спілці Поляків міста Києва діють курси з вивчення польської мови у Києві. Усі бажаючі можуть вивчити польську мову з “0” рівня до рівня “В2+”. У 2016 році також зявилась філія наших курсів у м. Ірпінь. 

2013 року ми започаткували проект “Навчайся в Польщі”, що дозволяє українським школярам навчатись у польських середніх школах та технікумах без оплати, але під пильним наглядом українських асистентів. Більше 200 українських дітей зараз навчаються за нашою програмою і планують продовжити освіту у провідних європейських ВНЗ.

Спілка Поляків міста Києва регулярно організовує концерти, виставки, творчі вечори та навіть мистецькі резиденції в Україні та Польщі. 

Слідкуйте за нашими проектами та подіями на сайті та на офіційній сторінці у Facebook

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.