Умови вступу

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 8-9 КЛАСІВ УКРАЇНСЬКИХ ШКІЛ

ОСВІТНЯ РЕФОРМА

Відповідно до зміни шкільної системи Польщі, в навчальному році 2019/20 одночасно випускні 8 класи початкової школи (за новою програмою) та останній випуск 3-го класу гімназії (9-й клас, за старою програмою). Учні цих двох потоків одночасно стануть учнями перших класів 4/3 річних ліцеїв та 5/4 річних технікумів відповідно. Кількість учнів в старших школах на першому році навчання збільшиться рівно в двічі, а особливо - навантаження на гуртожитки. Така тенденція триватиме протягом трьох наступних шкільних років.

 

ВИПУСКНИКИ УКРАЇНСЬКОГО 9 та 8 КЛАСІВ

в цьому навчальному році мають останню можливість розпочати навчання в 4-річному технікумі чи 3-річному ліцеї Польщі. Через перевантаження гуртожитку в м.Пулави, набір до шкіл міста Пулави призупинено.
· Пропонуємо розпочати навчання в 1 класі 3-річного чи 4-річного ліцею відповідно з поглибленим вивченням математики, інформатики, англійської мови в ZESPÓŁ SZKÓŁ AGROBIZNESU IM. MACIEJA RATAJA (сторінка школи: http://www.zsaklem.pl/).

 

УЧНІ ПРОТЯГОМ НАВЧАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ

- проживанням в гуртожитку 24/7 і в свята (розміщення по 3 особи в кімнаті, для учнів оснащена повноцінна кухня, пральна кімната)
трьох разовим харчуванняМ в будні та вихідні
кожен учень застрахований в ZUS (заклад суспільного страхування)
цілодобовий нагляд українського асистента в гуртожитку (1 куратор на групу до 25 учнів), підтримка контакту з батьками, допомога у вирішенні шкільних та побутових питань
організація дозвілля учнів у вихідні та святкові дні
групові трансфери з/на Україну на час канікул у супроводі кураторів
обов’язковий двотижневий інтеграційний курс для майбутніх учнів в серпні (інтенсивне вивчення польської мови, вступні лекції з шкільних предметів, екскурсійна програма, адаптація до проживання в гуртожитку)

детальніше про життя учнів на сторінці проекту Facebook


KLEMENTOWICE / КЛЕМЕНТОВІЦЕ

Невеличке зелене містечко в районі рекреаційного природнього заповідника без негативного впливу та метушні мегаполісів напевно є одним з найбезпечніших місць для навчання неповнолітніх. Камеральна школа і гуртожиток знаходяться на одній огородженій території з цілодобовим відеонаглядом. Кожен учень може отримати індивідуальний підхід і допомогу викладачів та асистентів, які вже кілька років працюють з українськими учнями. Для дітей доступні спортивна та тренажерна зали, стадіон, діє танцювальний гурток. Гуртожиток пристосований для проживання учнів 24/7 з повноцінним харчуванням. Також є окрема обладнана кухня, де діти з допомогою асистентів можуть створювати свої кулінарні шедеври, та санітарна кімната (пральня) для потреб учнів. Щотижня за бажання учнів асистенти організовують виїзди до міст Пулави чи Люблін. Для батьків, які відвідують своїх діток, є можливість на кілька днів забезпечити проживання.
Подати заявку

Контактна особа:
Ольга Вікторівна
тільки мережами Viber, або WhatsApp +38 097 523 2107

Умови вступу
Перелік документів
Запитання та відповіді
Вивчити польську мову

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.