Умови вступу

Курси польської

Освіта в Польщі

Літня школа

 

Ліцей

– третій трирічний (за новим законодавством від 2019/2020 навчального року - чотирирічний) загальноосвітній рівень освітньої системи Польщі. Це один із двох варіантів який можуть обрати учні після закінчення польської гімназії (випускники 9-го класу української школи). Перший рік навчання – закладає основу для подальшого профільного навчання. З другого року учні обирають від 2 до 4 предметів для поглибленого вивчення. Наприкінці третього року учні здають державні іспити (матура). Іспит складається з обов’язкових предметів (математика, польська мова, сучасна іноземна мова) та двох додаткових предметів (ті, які вивчалися поглиблено протягом останніх двох років ліцею). Деякі ВУЗи Польщі звертають увагу на результати профільних предметів для відповідних спеціальностей.
Подати заявку
 

I Liceum Ogólnokształcąceim. Ks. A.J. Czartoryskiego 

http://www.czart.pulawy.pl/
ліміт місць вичерпано, набір закрито
для учнів 1 класу 
в найкращому ліцеї міста (для учнів з середньою оцінкою не нижче балів за 12-бальною шкалою української школи).

· Медичний клас (поглиблене вивчення біології, хімії,англійської мови, або математики, додаткові заняття з біохімії)
· Математично-економічний клас (поглиблене вивчення математики, географії, соціології та англійської мови, додаткові заняття з практичної економіки)
· Гуманітарний клас (поглиблене вивчення польської мови, соціології, історії, англійської мови чи географії)
· Математично-інформатичний клас(поглиблене вивчення математики, фізики, інформатики та англійської мови, додаткові заняття з алгоритміки та елементів програмування)
· Юридичний клас (поглиблене вивчення польської мови, історії, соціології та англійської мови, додаткові заняття з історії мистецтва і філософія)
 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina w Puławach

http://zsonr2.pl/
ліміт місць вичерпано, набір закрито
·  Європейський клас (поглиблене вивчення географії, соціології та англійської мови з додатковими заняттями з елементів програмування)
·  Медіа клас (поглиблене вивчення історії, соціології, англійської мови з додатковими заняттями з літератури)
·  Економічний клас (поглиблене вивчення математики, географії, англійської мови та додаткові заняття з елементів програмування)
·  Політехнічний клас (поглиблене вивчення математики, англійської мови, фізики чи хімії та додаткові заняття з програмування)
·  Природничий клас (поглиблене вивчення біології, хімії, англійської мови).


Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej

www.zs3.pulawy.pl
ліміт місць вичерпано, набір закрито
·  Клас педагогічно-психологічний (поглиблене вивчення біології, соціології, історії, інформатики + практичні заняття з терапії в соціальних осередках та школах)
 

Liceum Ogólnokształcące nr 4

http://www.4lo.pulawy.pl/

      ·  1 клас10 вільних місць в спортивних класах з поглибленим вивченням (2 предмети на вибір) біології, географії, англійської мови та занять з футболу, волейболу, гандболу для хлопців і дівчат.


Пулави / Puławy

У зеленому місті на Віслі кожен учень може знайти для себе омріяну спеціальність та професію. Крім якісного навчання місто запропонує учням безпеку (поблизу гуртожитків є державні та приватні лікарні й поліклініки, поліцейські відділки) та відносно невелику відстань від гуртожитку до шкіл що не вимагає додаткових витрат на міський транспорт. Молодь матиме усі можливості розваг та розвитку власних здібностей – галереї та Будинок культури, при якому діють різноманітні гуртки, кінотеатр, історичний палац та природні парки, зручна інфраструктура (авто- та залізничний вокзали), торгові центри, спортивні та тренажерні зали й майданчики, футбольні поля та тенісні корти, басейни та ін.


Контактна особа:
Олена Миколаївна 
viber +38 (050) 332-43-77
viber +48 782 447 570

Умови вступу
Перелік документів
Запитання та відповіді
Вивчити польську мову

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.