Навчання від 6 класу

Курси польської

Освіта в Польщі

Літня школа

 

Для учнів 6-9 класів

Початкова школа. Навчання в польській початковій школі починається з 7 років і триває 8 класів, закінчується іспитом. Продовжується навчання далі в 4-річному ліцеї чи 5-річному технікумі і закінчується загальним державним чи кваліфікаційним іспитом відповідно. Запрошуємо Ваших діток до 6-8 класів початкової школи.
Навчальний рівень початкової школи закінчується обов’язковим загальнодержавним іспитом, результати якого впливають на можливості вступу до ліцею чи технікуму. Іспит складається з трьох предметів – математика, польська мова, англійська мова.

Гімназія
– другий трирічний рівень обов’язкової середньої освіти буде поступово скасований до 2019/20 шкільного року за новою реформою освіти. В навчальному році 2018/2019 учні 9 класу можуть поступити до 3 класу гімназії (відповідник 9 класу української школи) та отримати свідоцтво про неповну середню освіту. Далі продовжити навчання в 3-річному ліцеї чи 4-річному технікумі.
Навчальний рівень гімназії закінчується обов’язковим загальнодержавним іспитом наприкінці третього року навчання, результати якого впливають на можливості вступу до ліцею чи технікуму. Іспит складається з трьох частин – гуманітарної (польська мова, історія, соціологія, мистецтво), математично-природничої (біологія, фізика, хімія, географія, та математика), мовної (сучасна іноземна мова на вибір на двох рівнях).

Серед предметів, з якими зустрінуться учні в початковій школі та гімназії: польська мова, іноземна мова, історія, музика та образотворче мистецтво, соціологія, математика, географі, біологія, фізика, хімія, інформатика, фізкультура, охорона безпеки життя. Головне завдання школи на цьому етапі – зацікавити учнів до навчання, тому часто уроки проводять у формі самостійних проектів дітей, експериментів та наочних прикладів використання шкільного досвіду в житті.
Подати заявку

Zespół Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja

сторінка школи: http://www.zsaklem.pl/
детальніше про життя учнів на сторінці проекту https://www.facebook.com/fundacjaZPK

    ·  
6, 7, 8 класи Початкової школи
(для учнів 6-7 класів укр. школи). Класи складатимуться переважно з українських учнів. Польські викладачі мають багаторічний досвід роботи з українськими школярами, що дає можливість забезпечити індивідуальний підхід до потреб кожного учня та зробити загальнообов’язкову освітню програму більш сприйнятною і зрозумілою в малочисельних класах.

 
       ·  3 клас Гімназії (для учнів 9 класів укр. школи). Klementowice / Клементовіце

Невеличке зелене містечко в районі рекреаційного природнього заповідника без негативного впливу та метушні мегаполісів напевно є одним з найбезпечніших місць для навчання неповнолітніх. Камеральна школа і гуртожиток знаходяться на одній огородженій території з цілодобовим відеонаглядом. Кожен учень може отримати індивідуальний підхід і допомогу викладачів та асистентів, які вже кілька років працюють з українськими учнями. Для дітей доступні спортивна та тренажерна зали, стадіон, діє танцювальний гурток. Гуртожиток пристосований для проживання учнів 24/7 з повноцінним харчуванням. Також є окрема обладнана кухня, де діти з допомогою асистентів можуть створювати свої кулінарні шедеври, та санітарна кімната (пральня) для потреб учнів. Щотижня за бажання учнів асистенти організовують виїзди до міст Пулави чи Люблін. Для батьків, які відвідують своїх діток, є можливість на кілька днів забезпечити проживання.

Контактна особа:

Віра Олександрівна 
+48 (535) 726-789;
viber +38 (050) 303-37-81Умови вступу
Перелік документів
Запитання та відповіді
Вивчити польську мову

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.