Правила курсів

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

Правила курсів польської мови

при Спілці Поляків міста Києва


1) Курси польської мови організовані Спілкою Поляків міста Києва відбуваються:
 а) онлайн, на  платформі "Skype" або "Zoom"  або "Google Meet"
 б) офлайн, за адресою: miasto Puławy

2) Запис на курси відбувається за умови:
 а) якщо слухач є старшим 12 років (виняток - підліткова група)
 б) надсилання електронної заявки з сайту

3) Повна оплата за курс здійснюється перед початком занять:
 а) 5280 грн або 720 злотих для рівня А1
 б) 6150 грн або 840 злотих для рівня А2
 в) 7010 грн або 960 злотих для рівня В1.

 г) 8160 грн або 1080 злотих для рівня В2.

4) Вартість курсу включає в себе:
 а) проведення аудиторних або онлайн занять викладачем-філологом польської мови;
 б) навчальні матеріали;
 в) кваліфікаційний тест на останньому занятті;
 г) cертифікат про закінчення курсів польської мови організованих Спілкою Поляків міста Києва та отримання відповідного рівня (А1-А2-В1-В2) - після закінчення онлайн курсу сертифікат надсилаємо поштою

5) Групи налічують:
а) 4-6 осіб в онлайн групах
б) 6-8 осіб в офлайн групах

6) У випадку, якщо у групу не записалось достатньої кількості осіб, Спілка Поляків міста Києва залишає за собою право зміни терміну початку занять за погодженням сторін або ліквідації групи з поверненням повної оплати місця в групі.

7) Записатись на демонстраційне заняття до запису на курси можна:
а) відправивши запит на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або заповнивши онлайн заявку https://forms.gle/wg2oZcGtWKiv83UDA
б) за телефоном +38 (095) 842 59 16


8) Відмовитись від курсу з поверненням коштів не можна. Невідвідування занять не є підставою для повернення коштів.

9) Переведення в іншу групу можливе лише за умови значного пропуску занять за станом здоров’я. Група, в яку ви записуєтесь є групою, яку ви будете відвідувати. Переведення не здійснюється з причини “зручніше добиратись”, “ви набираєте групу у більш зручний для мене час” тощо.

10) Спілка Поляків міста Києва зберігає за собою право відмовити слухачу у відвідуванні курсів з причин неповаги до викладача або інших слухачів курсів, а також систематичного порушення дисципліни занять.

11)  Додаткові Правила під час проведення онлайн занять:
а) Під час онлайн занять учень має бути з ввімкненою камерою і мікрофоном, що працює. В іншому це вважається пропуском заняття.
б) Викладач може зробити запис уроку, якщо про це його попросить учень заздалегідь і на то буде поважна причина.

12) Курс завершується кваліфікаційним тестом. Іспит вважається зарахованим за умови отримання більше ніж 70% правильних відповідей. У випадку успішного написання тесту та проходження співбесіди, слухач отримає Сертифікат про закінчення курсів польської мови організованих Спілкою Поляків міста Києва та отримання відповідного рівня. У випадку негативного результату тесту, відвідувач може безкоштовно перескласти іспит 1 (один) раз.

13) Спілка Поляків міста Києва зберігає за собою право використовувати фото та відеоматеріали, зроблені під час занять з метою популяризації інформації про курси.


Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.