Середня освіта

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

БЕЗКОШТОВНЕ навчання в польських школах та технікумах
для учнів від 7 класу з нами!


2


Протягом навчального року (10 місяців) Ваші діти:

 • безкоштовно навчаються в польських державних освітніх закладах
 • забезпечені гуртожитком та триразовим харчуванням 7 днів на тиждень в будні, вихідні, святкові дні
 • мають обов'язкове медичне страхування ZUS державного зразка
 • знаходяться під наглядом українських асистентів в гуртожитках, які підтримують контакт з Вами (батьками), на правах опікуна мають право вирішення поточних
  питань в державних установах пов’язаних з навчанням та перебуванням неповнолітньої дитини не польського походження на території Польщі без супроводу батьків, слідкують за фізичним та психологічним станом здоров’ям групи, організовують дозвілля та позакласні освітньо-культурні заходи, супроводжують групи при перетині кордону з/на Україну, та ін.
 • перед початком навчання всі діти проходять в Польщі двотижневий інтенсивний інтеграційний курс.


Мета нашої програми:

Сформувати навички самостійного та відповідального функціонування учня в побутовому / соціальному / освітньому польському середовищі 

Ми досягаємо нашої мети взаємодією кураторів та учнів в сфері:
 • Опіки. Необхідний елемент на першому етапі проживання в гуртожитку. Ми допомагаємо у вирішенні щоденних питань таких як: піклування про своє здоров’я, особиста гігієна і медичний супровід; відповідальність за свої матеріальні й нематеріальні цінності. Надаємо адміністративне та юридичне представництво неповнолітніх в державних, освітніх, правових установах; організовуємо і супроводжуємо трансфери з / до України та інше.
 • Виховання. Важлива складова повноцінного особистісного росту. Ми мотивуємо учнів формувати свої цінності; підтримувати українські та польські культурні традиції; вдосконалювати навички комунікації, міжособистісної взаємодії, соціалізації, емпатії; раціонально використовувати свій час, можливості та ресурси.
 • Розвитку. Освіченість – не тільки школа. Ми пропонуємо учням розвиваючі зустрічі, тренінги, вебінари та культурні заходи; співпрацюючи з ВУЗами організовуємо заняття з профорієнтації; спонукаємо дітей до самоорганізації і реалізації власних проектів; подорожуємо і не тільки Польщею.  
 • Проведення Інтеграційного курсу перед початком навчання. Перший крок до майбутнього успіху. Мета курсу – зрозуміти моральну та психологічну готовність дитини до проживання окремо від батьків, вмотивованість до саморозвитку. Детальніше тут.


Детальніше про набір на 2023-2024 навчальний рік:

Щоб подати заявку на навчання,  заповніть он-лайн форму, або надішліть заповнену Анкету Кандидата (скачати можна тут)  на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (в темі листа зазначте обраний НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД та Ваше ПРІЗВИЩЕ). З Вами зв’яжеться наш викладач, який надасть Вам усю необхідну додаткову інформацію та розпочне рекрутацію до школи.

Контактні особи, члени Спілки Поляків м. Києва:

 • голова Fundacji ZPK Владислав Віталійович + 48 517 554 232, +38 (097) 476-32-32 (viber)
 • координатор проекту пані Ольга + 48 797 785 995, тільки мережами Viber +38 (097) 523-21-07 
 • менеджер з рекрутації пані Катерина +38 095 842 59 16(Viber)

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше про життя наших учнів на сторінці проекту Facebook

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.