Умови вступу

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

Умови вступу


Щоб розпочати Вашу вступну кампанію, необхідно надіслати заповнену Анкету Кандидата (скачати можна тут)  на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (в темі листа зазначте обраний Навчальний заклад та Ваше прізвище), або заповніть он-лайн заявку. З Вами зв’яжеться наш викладач, який надасть Вам уточнюючу інформацію та розпочне вступну кампанію до школи.

Протягом 24 годин Ви отримаєте відповідь, щодо запису в обрану групу.
У разі виникнення питань, зверніться за номером +38 (067) 985-14-75


Перелік документів, необхідних для вступу (для усіх навчальних закладів):

-       заповнена Анкета Кандидата (скачати можна тут)або заповнити он-лайн заявку
-       2 фото (3,5 х 4,5 – 70%-80% обличчя на білому фоні)
-       табель / атестат з додатком (електронна копія, та оригінал)
-       свідоцтво про народження (електронна копія, копія), та за наявності внутрішній паспорт (копія 1,2, 3 ст. з реєстрацією)
-       закордонний паспорт (електронна копія, копія 1 стр.)
-       паспорти батьків (копія, 1,2, 3 ст. з реєстрацією)
-       медична довідка форми 086-у (електронна копія, оригінал) (для технікумів з відміткою відсутності протипоказань до навчання за обраною спеціальністю / спортивним навантаженням)
-       карта щеплень (оригінал)
-       нотаріально завірене доручення від обох батьків (зразок окремий на кожний навчальний заклад і буде надіслано після підтвердження про зарахування) (оригінал) В разі відсутності одного з батьків: довідка про позбавлення батьківських прав, розлучення/ одруження, свідоцтво про смерть (електронна копія та оригінал для перетину кордону)

Фінансові умови навчання в навчальних закладах

-       одноразовий рекрутаційний внесок 505 євро: 205 євро вносяться при підписанні Умови між Вами та польською стороною і не повертаються у разі Вашої відмови від участі в проекті + 300 євро сплачуються в Польщі, коли дитина їде на інтеграційний курс / навчання.
-       вартість 3-х разового харчування в гуртожитку, страхування, комунальні та адміністративні оплати  складає 170 євро за особу щомісяця протягом навчального року (10 місяців).

Контактні особи, члени Спілки Поляків м. Києва:

Владислав Віталійович +38 (097) 476-3232 (viber), + 48 (517) 554 232
  • менеджер з рекрутації пані Катерина +38 099 799 09 11
координаторка проекту пані Ольга + 48 797 785 995, тільки мережами Viber +38 (097) 523-21-07

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сторінка проекту у Facebook

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.