Навчання в 6-7-8 класах

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

Запрошуємо продовжити навчання в 5-6-7-8 класах

комплексу шкіл Zespół Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja
в 2020/2021 шкільному році 

Сторінка школи: http://www.zsaklem.pl/
Детальніше про життя учнів на сторінці проекту https://www.facebook.com/fundacjaZPK

Навчання в польській початковій школі починається з 7 років і триває 8 класів, закінчується обов’язковим загальнодержавним іспитом (математика, польська мова, англійська мова), результати якого впливають на можливості вступу до ліцею чи технікуму. Іспит складається з трьох предметів – математика, польська мова, англійська мова. Продовжується навчання далі в 4-річному ліцеї чи 5-річному технікумі і закінчується загальним державним чи кваліфікаційним іспитом відповідно. 

Класи складаються переважно з українських учнів. Польські викладачі мають багаторічний досвід роботи з українськими школярами, що дає можливість забезпечити індивідуальний підхід до потреб кожного учня та адаптувати загальнообов’язкову освітню програму більш сприйнятною і зрозумілою в малочисельних класах.

Серед предметів, з якими зустрінуться учні в початковій школі: польська мова, іноземна мова, історія, музика та образотворче мистецтво, соціологія, математика, географія, біологія, фізика, хімія, інформатика, фізкультура, охорона безпеки життя. Головне завдання школи на цьому етапі – зацікавити учнів до навчання, тому часто уроки проводять у формі самостійних проектів дітей, експериментів та наочних прикладів використання шкільного досвіду в житті.

- проживання в гуртожитку 24/7 і в свята (розміщення по 3 особи в кімнаті, для учнів оснащена повноцінна кухня, пральна кімната)
- трьох разове харчування в будні та вихідні
- кожен учень застрахований в ZUS (заклад суспільного страхування) 
- цілодобовий нагляд українського асистента в гуртожитку (1 куратор на групу до 25 учнів), підтримка контакту з батьками, допомога у вирішенні шкільних та побутових питань
- організація дозвілля учнів у вихідні та святкові дні
- групові трансфери з/на Україну на час канікул у супроводі кураторів
- обов’язковий двотижневий інтеграційний курс для майбутніх учнів в серпні (інтенсивне вивчення польської мови, вступні лекції з шкільних предметів, екскурсійна програма, адаптація до проживання в гуртожитку)

Klementowice / Клементовіце

Невеличке зелене містечко в районі рекреаційного природнього заповідника без негативного впливу та метушні мегаполісів напевно є одним з найбезпечніших місць для навчання неповнолітніх. Камеральна школа і гуртожиток знаходяться на одній огородженій території з цілодобовим відеонаглядом. Кожен учень може отримати індивідуальний підхід і допомогу викладачів та асистентів, які вже кілька років працюють з українськими учнями. Для дітей доступні спортивна та тренажерна зали, стадіон, діє танцювальний гурток. Гуртожиток пристосований для проживання учнів 24/7 з повноцінним харчуванням. Також є окрема обладнана кухня, де діти з допомогою асистентів можуть створювати свої кулінарні шедеври, та санітарна кімната (пральня) для потреб учнів. Щотижня за бажання учнів асистенти організовують виїзди до міст Пулави чи Люблін. Для батьків, які відвідують своїх діток, є можливість на кілька днів забезпечити проживання.

Подати заявку

Контактна особа:

    • менеджер з рекрутації пані Катерина +38 099 799 09 11
    координатор проекту пані Ольга + 48 797 785 995, тільки мережами Viber +38 (097) 523-21-07 

Умови вступу
Перелік документів
Запитання та відповіді
Вивчити польську мову

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.