Для випускників 8-9 класів польських шкіл

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 8 КЛАСУ ПОЛЬСЬКИХ ШКІЛ 

 
 

ЛІЦЕЙ

4-річний освітній рівень для випускників 8 класу початкової школи. Це один із двох варіантів продовження навчання в середній школі Польщі. Перший рік навчання – закладає основу для подальшого профільного навчання. З другого року учні обирають від 2 до 5 предметів для поглибленого вивчення. Наприкінці третього року учні повинні здати державні іспити (матура), який є підставою продовжити навчання в ВНЗ Польщі. Іспит складається з трьох обов’язкових предметів (математика, польська мова, сучасна іноземна мова) та двох профільних предметів (зазвичай ті, які вивчалися поглиблено протягом останніх двох років ліцею). Деякі ВУЗи Польщі звертають увагу на результати саме профільних предметів для відповідних спеціальностей, чи проводять співбесіди для іноземців.

ZESPÓŁ SZKÓŁ AGROBIZNESU IM. MACIEJA RATAJA W KLEMENTOWICACH

www.zsaklem.pl
· Клас з поглибленим вивченням математики і географії
· Клас з поглибленим вивченням біології та хімії
· Клас з поглибленим вивченням польської мови та історії


ТЕХНІКУМ

5-річний освітній рівень для випускників 8 класу початкової школи середньо спеціальної освіти Польщі. В деяких технікумах вже навіть з першого року навчання починається профільна освіта, з другого можуть починатися практики. Наприкінці 4-го року учні можуть, але не зобов’язані здавати загальнодержавний іспит «матуру» (але її наявність дозволить при бажанні продовжити навчання в ВНЗ Польщі), та обов’язково здають кваліфікаційний іспит з обраної спеціальності для підтвердження освітнього рівня «технік».

ZESPÓŁ SZKÓŁ AGROBIZNESU IM. MACIEJA RATAJA W KLEMENTOWICACH

www.zsaklem.pl
· Технік інформатик (подано документи на реєстрацію спеціальності)


Контактна особа:
Ольга Вікторівна 
viber +38 (097) 523 21 07
+48 797 785 995

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.