Підлітковий конкурс книжкових рецензій до 25-річчя Спілки Поляків міста Києва

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 
Підлітковий конкурс книжкових рецензій до 25-річчя Спілки Поляків міста Києва

Підтримуючи добру традицію розвитку польської мови та культури в Україні,

Спілка Поляків м. Києва спільно з Fundacja Związku Polaków m. Kijowa проводить ПІДЛІТКОВИЙ КОНКУРС РЕЦЕНЗІЙ НА ЛІТЕРАТУРНІ ТВОРИ ПОЛЬСЬКИХ АВТОРІВ!

Прочитайте книжку польського автора чи авторки та напишіть ваш відгук у форматі книжкової рецензії. Рецензія має містити аналіз прочитаного тексту та особисте враження рецензента про твір.

Регламент конкурсу:
До участі запрошуються школярі віком 11-17 років.
Роботи приймаються з 26 лютого до 5 квітня 2018 рокуна електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або через он-лайн форму (https://goo.gl/forms/ovxa3U7TfNGdW4Cj2).

Журі  конкурсу оголосить фіналістів конкурсу 10 квітня 2018 року. 5-ку найкращих авторів ми запросимо на церемонію нагородження, що відбудеться 19-го квітня у Києві у рамках святкування 25-річчя Спілки Поляків м. Києва.

Вимоги до робіт:
Рецензії мають бути окремим документом у форматах *doc чи *docx, шрифтом Times New Roman 12 кеглем, відступ між рядками – 1,5, текст вирівняний по краях.  Обсяг тексту – до 3 000 знаків.

В документі мають бути вказані такі контактні данні: прізвище, ім’я, електронна адреса та контактні номери телефонів (підлітка та тата/мами), місто проживання, номер школи та класу, де ви навчаєтесь.

Автори найцікавіших рецензій отримають персональні коментарі від членів журі та подарунки від партнерів конкурсу.

Участю в конкурсі автори дають згоду на публікацію рецензій.

Призовий фонд:

 1 місце – безкоштовна поїздка до Літньої школи польської мови  в Польщі (http://zpk.com.ua/prohrama-zymova-shkola-polskoi-movy.html)

2 місце - сертифікат на проходження курсу польської мови (рівень А1) в Києві чи Ірпені (http://www.zpk.com.ua/rozklad.html)

3 місце: інтерактивна гра польською мовою.

Закликаємо шукати цікаві прозові твори та сміливо відкривати для себе сучасних польських авторів!

Організатори конкурсу: Спілка Поляків м. Києва, Fundacja ZPK

Члени журі: будуть оголошені пізніше.

Куратор конкурсу: Анастасія Євдокимова

Афіша: Дмитро Сафонов, використане фото інсталяції «Одкровення» арт-групи «Light»  

Шукайте оновлену інформацію про конкурс: zpk.com.ua та fzpk.info

Контакт: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.