Головна

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

Наші проекти

Блог

wid Spilnogo

«Від спільного кореня»

Вже другий рік поспіль триває програма навчання дітей з України у польських учбових закладах, основною метою якої є забезпечення культурного обміну, зміцнення і розвиток дружніх відносин між дітьми та молоддю обох країн...

Новини


                                                                   ...
  Język  Polski  -   Poziom podstawowy A1.   Dedykowany dla osób z Ukrainy

Плануєте розпочати...
Всі новини

ПОЛЬСЬКА МОВА НА ПЛЯЖІ В БОЛГАРІЇ

Польська мова на пляжі в Болгарії

з 22 червня по 06 липня 2024 р. (12 ночей / 14 днів з дорогою)


Чергове літо, яке ми вирішили провести не у звичайному форматі нашої традиційної мовної школи в Польщі, а  у поєднанні навчання і відпочинку на пляжі в Болгарії, тому ми їдемо на море!!!

з 22.06 по 06.07 набираємо групу в подорож до Міжнародного дитячо-юнацького табору «Morski Duni» м. Шкорпіловци (Болгарія).

Розміщення в сучасному корпусі (побудований в 2018 році) з усіма зручностями в кожному номері. В апартаментах по 4 людини. У кожній кімнаті кондиціонер і балкон. Всі меблі нові. Також в таборі WI-FI безкоштовно (на ресепшені). У таборі є обладнані дитячі майданчики, юнацький клуб, кінозал та літня сцена, басейн, футбольне поле та баскетбольний майданчик, а також власний піщаний пляж.

Безпека:  цілодобова охорона, відеокамери, рятувальники на пляжі і біля басейну.

Харчування:

4х разове - шведський стіл - завжди свіжі фрукти і овочі та різноманітне меню. Також цілодобово мінеральна вода!

Чотирьох разове харчування (шведський стіл) при повернені в Україну видається сухій провіант.

Ми їдемо своїм зручним автобусом, який супроводжуватиме нас в екскурсіях

- м. Варна (Старе місто, пішохідна прогулянка),

- м. Несебир (Старе місто, пішохідна прогулянка),

- м. Обзор (пішохідна прогулянка).

ЕКСКУРСІЇ У ПОДАРУНОК (за рахунок Fundacji “Związku Polaków m. Kijowa”), та відбудуться в залежності від рекомендації епідеміологів.

Ми поєднаємо відпочинок на узбережжі Чорного моря в Болгарії з вивченням польської мови, історії, культури і звісно - новими знайомствами та спільними розвагами.

Вартість програми:

440 EU + 1000 гр. – діти до 18 р.
480 EU + 1100 гр. – молодь старше 18.

НА ГРУПУ З 15 ДІТЕЙ– 1 ОПІКУН.

У вартість входить:

Проїзд автобус (в обидва кінці та супровід на екскурсії), страхування, проживання, 4-х разове харчування, анімаційна програма від аніматорів табору (розваги, спортивні змагання, творчість та дискотеки), WI-FI, користування лежаками і парасольками, басейнами, цілодобова охорона, рятувальна служба. Наявність біометричного паспорту обов’язкова.

Безкоштовно:

Вивчення польської мови, історії, культури Польщі з професійними викладачами від Спілки поляків м. Києва та Fundacji Związku Polaków m. Kijowa.

Заповни онлайн заявку та приєднайся до нашої подорожі!

Контакт:

Член правління Спілки Поляків м. Києва – Зварич Владислав Віталійович

тел. + 38-097-476-32-32 (viber); + 48 517 55 42 32

Член Спілки Поляків м. Києва – Пташинська Катерина Володимирівна

тел. + 38-095-842-59-16 (viber)
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Спілка Поляків міста Києва вітає васIMG 4665 Вітаємо на сайті Спілки Поляків міста Києва
(Związek Polaków miasta Kijowa)

Наша організація була заснована 1992 року у місті Києві. 

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.

З 1999 року існує проект “Діти та молодь без кордонів”, який знайомить школярів,студениів, молодь з польською мовою та культурою. За 17 років понад 10 000 осіб взяли участь у проекті та відвідали Польщу.

З 2013 року при Спілці Поляків міста Києва діють курси з вивчення польської мови у Києві. Усі бажаючі можуть вивчити польську мову з “0” рівня до рівня “В2+”. У 2016 році також зявилась філія наших курсів у м. Ірпінь. 

2013 року ми започаткували проект “Навчайся в Польщі”, що дозволяє українським школярам навчатись у польських середніх школах та технікумах без оплати, але під пильним наглядом українських асистентів. Більше 200 українських дітей зараз навчаються за нашою програмою і планують продовжити освіту у провідних європейських ВНЗ.

Спілка Поляків міста Києва регулярно організовує концерти, виставки, творчі вечори та навіть мистецькі резиденції в Україні та Польщі. 

Слідкуйте за нашими проектами та подіями на сайті та на офіційній сторінці у Facebook

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.