Відгуки

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

ЛЕНА САГУН

От души благодарю организаторов за прекрасную работу, за ответственность и творческий подход! Спасибо вам! Пусть каждый день приносит вам успех и радость. Будьте здоровы!

Четвер, 16 січня 2020

Світлана Гончаренко

Пані Олено і пані Тетяно, дякую вам за терпіння, уроки польської, насичену і цікаву екскурсійну програму! Доньці сподобалося.) Пані Тетяно, вам персональне спасибі за комунікацію з батьками, відповіді на наші запитання і фото з поїздки). Пане Владиславе, дякую вам за ідею, організацію і успішне проведення літньої школи в Польщі!

Середа, 27 червня 2018

Тетяна Курта

Шановні опікуни літньої школи польської мови!  Щиро дякую вам за організацію відпочинку наших дітей! За професіоналізм, відповідальність, терпіння і невтомлюванність!!! Дякую за те, що постійно були на зв'язку з батьками, кожного дня викладали фото всіх дітей, і навіть коли діти забували виходити на зв'язок)) , ми були впевнені, що з ними все добре!)  Коли кілька разів виникала ситуація, яку треба було терміново вирішити, пані Олена і пані Тетяна реагували на звернення протягом кількох хвилин і вирішували проблему.  За це їм додаткова вдячність!!!  Наснаги вам, терпіння, розквіту  і розвитку Спілки!  До речі, син збирається з вересня на курси польської мови до Спілки))  Дякуємо ще раз!!!!

Понеділок, 25 червня 2018

Карпенко Олена

Дуже насичена, яскрава та цікава видалась подорож до Польщі разом з дітками, що відбулась з 12 по 23 червня.

В групі була моя маленька донька 7 років. Переважна більшість дітей це були підлітки, за якими доглядали дуже відповідальні та уважні опікуни-педагоги. Організація поїздки та перебування дітей були на дуже високому рівні. Комфортабельний автобус, відсутність нічних переїздів, проходження кордону без черги... продумано все, щоб нашим дітям було комфортно. Майже щодня ми виїзжали на екскурсії та відвідувати заняття з польської мови. Деякі екскурсії та відвідування аквапарку було на території Словаччини, спускалися на плотах річкою Дунаєць, були в печері в Татрах, в замках середньовіччя, спускалися в відому соляну шахту Велички, гуляли по Кракову, Закопане. Ще й знаходився час на проведення дискотек вечорами.

Харчування було трьохразове, готували смачно, впровж дня був безкоштовний доступ до напоїв (компоти, молоко, чай, кава), часом фрукти та тістечка.

Ми зупинялись в школі та технікумі, де вчаться українські діти. Я подорожувала багатьма Європейськими країнами, але Польша для нас українців дуже близька за традиціями, мовою, культурою. Гостинні, виховані, вічливі поляки, багато в суспільстві середнього класу... Дітей вразила чистота навколо, красива природа, деякі оцінили екскурсії, але всім сподобався аквапарк, дискотеки та нові друзі))) А в кінці ще й отримали сертифікати майже всі дітки.

Для мене одне залишилось незрозумілим - як така поїздка може коштувати 340 євро? тут тільки екскурсій буде на таку суму. Не говорячи за переїзди, харчування, проживання, уроки мови.... Тому у мене тількі позитивні враження і я дуже вдячна організаторам.

Вівторок, 28 червня 2016

Только зарегистрированные пользователи могут писать сообщения, пожалуйста, авторизируйтесь.

 

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.