Відгуки слухачів курсів

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 
Пройшла при Спілці всі 4 частини курсу польської мови - від А1 до В2.
До цього польську ніколи не вчила.
Результатом свого навчання задоволена повністю: розмовляю, пишу, читаю польською цікаві для мене онлайн-ресурси.
Навчатися було цікаво, на курсі дізналася багато про культуру країни та сучасну Польщу.
Викладачки чудові, вболівають за твій результат. Але не забувайте, що і вам треба буде добряче попрацювати!
Щиро дякую пані Олені Рудник та пані Тетяні Бабиній за науку!
Рекомендую курси при Спілці поляків м. Києва без жодного сумніву!
Тетяна Чала, навчання січень 2020 р. - квітень 2021 р.

Кузьменко Марина Василівна

Дуже хотіла б подякувати за річний курс польської мови. Після останнього курсу на рівень В2 я без жодних проблем вступила до ДВОХ польських університетів, а у Варшавському університеті мовний іспит склала навіть на рівень вище!

Неділя, 20 листопада 2016

Сергій Педоренко

Як можна вивчити польську в Києві?
Коли це питання постало перед моєю дочкою - випадково на очі потрапило оголошення від мовних курсів Спілки поляків Києва. Якщо відверто, коли ми вперше прийшли до класу, були сумніви, щодо до того чи зможе дитина отримати необхідний рівень підготовки на цих курсах. Викладачі та керівництво курсів не продемонстрували стандартних "рекламних" методів залучення студентів. Все виглядало дуже скромно. Сумніви розвіялись тоді, коли вже через півроку я відмітив про себе, що дитина більш-менш вільно сприймає на слух і розуміє польські радіопередачі, з задоволенням переглядає сучасне польське кіно мовою оригіналу і тому подібне. Врешті, за півтора року дочка пройшла курс і успішно склала тест на рівень В2. Та ще більш вагомою оцінкою стало те, що при складанні вступного іспиту до польського вузу дочка наскільки вільно спілкувалась польською мовою, що представник навчального закладу окремо зауважила високий рівень знання мови та поцікавилась, чи не є мою донька полькою.
Як батько студентки хочу відмітити доброзичливе ставлення та кваліфікацію викладачів мовних курсів (особливо пані Хелени), а також зручний графік занять та помірну платню.
Молодці! Красно дякуємо!

Вівторок, 02 червня 2015

Мар'яна Рубіновська

Хочу подякувати СПмК за курси польської мови.
Заняття справді цікаві, різнопланові і результативні.

Мій чоловік, який ніколи раніше не вивчав польську, після закінчення А1, відпочиваючи в Польщі, вже міг залагодити всі побутові питання, а після навчання на А2 я успішно пройшла співбесіду з Консулом у справі Карти Поляка.

Дуже вдалий і корисний курс "Культура" - подається повністю вся необхідна інформація про Польщу.

Щиро дякую Спілці Поляків м.Києва і особливо нашим викладачам: пані Олені, пані Тетяні і пані Світлані.

Понеділок, 30 листопада 2015

Пані Катерина

Предложение учить новый язык появилось спонтанно. Ровно год назад. Решение заниматься в Спілка Поляків м.Києва далось достаточно быстро. Были отличные отзывы и удобный график занятий.

В начале пути, еще на A1, было очень сложно. Запутанная орфография, написание сонорных и шипящих звуков вызывали ужас. Иногда появлялось желание бросить все и сдаться.
Затем появились победы. Так, шаг за шагом, я шла все дальше.

А теперь о том, как мне это удалось. Выбрала для себя группу выходного дня. Сразу 3 часа - 1 раз в неделю. Нет напряга ездить на занятие по вечерам.

В качестве вспомогательных методов - просмотр детских мультфильмов. Например, Świnka Peppa, где базовый словарный запас, готовые обороты и идеальное произношение для деток. Так каждый день смотрела по 3 серии длительностью в 5 минут. После в ход пошли общественно-политические новости и forbes.pl.

Когда стало хорошо с пониманием и читанием, захотелось говорить. Сначала не получалось. Затем приметила конкурента в группе и равнялась на него. В итоге с говорением становилось лучше и лучше.
А после поехала в тур через Польшу и активно там практиковалась.

Такие усилия не прошли даром! Теперь в моей копилке три сертификата - A1, A2, B1!

Впереди B2!

Это победа получилась не только моим стараниям, но и еще и моим родным и близким. Они поддерживали всегда и во всем!

Спасибо за рекомендации по изучению моему замечательному преподавателю Вікторія Колочко, которая при заминках направляла в правильное русло.

Отдельное спасибо членам правления - Владислав Зварич и Спорыш Юлия

Субота, 12 грудня 2015

Только зарегистрированные пользователи могут писать сообщения, пожалуйста, авторизируйтесь.

 

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.