Статті

Курси польської

Освіта в Польщі

Літня школа

 

Навчання для українців в Польщі.

Вчитися в Польщі дітям з України можна як з першого класу, так і продовжити навчання з того класу, на якому вони зупинилися, навчаючись в Україні. Це можуть бути самі різні види навчальних закладів: школи, ліцеї, технікуми, гімназії; все залежить тільки від вашого вибору.

6-тикласники можуть вчитися і жити в гуртожитках, адаптація до навчання там відбувається дуже швидко, навчальний процес має деякі відмінностями від нашого і легко зацікавлює учнів. Більше уваги приділяється позакласному навчанню, виходять з навичок і творчих здібностей дітей, даючи їм можливість всебічно розвиватися поза школою.

Середня освіта за кордоном.В наш час, освіта за кордоном вважається більш перспективною і цікавою. Навчаючись в Польщі, діти отримують ряд переваг і зручностей, про них докладніше ...

Учні з 6 класу включно можуть проживати в гуртожитку і вчитися в школі.

Перед початком занять діти вивчають інтеграційний курс, який являє собою двотижневий курс (приблизно 15-30 серпня), що включає в себе: психологічно-освітню підготовку до нового навчального середовища.
Щодня займаються:

• вивченням практичного польської мови (поділ на групи в залежності від володіння мовою);
• знайомляться з основними предметами (математика, фізика, хімія, література, географія та ін.);
• пізнають Польщу (екскурсії до довколишніх міст);
• зустрічаються з представниками правоохоронних органів - поліцією і прикордонною службою, щоб знати свої права і обов'язки як іноземців на території Польщі;
• привчаються до колективного проживання і навчання, через розважальні програми та спортивні заходи;

І багато іншого, що допоможе подолати психологічний бар'єр і швидше пристосуватися до нових умов життя!

Діти, які проживають в гуртожитку, знаходяться під наглядом вихователя і українського опікуна, який підтримує зв'язок з батьками дитини. Розпорядок дня і розклад представлено як для уваги дітей, так і батьків, тому вони завжди можуть бути в курсі, як проходить день їх дітей.

Проживання забезпечується в залежності від пропозиції гуртожитку - 2, 3, 4-ох містні кімнати; санвузол на коридор або в кімнатах; повноцінна кухня або кухонний куточок; тренажерний зал, спортивний майданчик. Навчальні заклади в Клементовіцах знаходяться на території комплексу, а в Пулавах потрібно пройтися хвилин 20-30, оскільки діти навчаються в різних ліцеях / технікумах, а живуть разом в одному гуртожитку.

Вступних іспитів немає. Протягом року здаються теми і контрольні роботи, негативні оцінки (одиниці) перездати можна протягом двох тижнів після отримання небажаного результату. Річні негативні бали, отримані в червні, перездають в останній тиждень серпня перед початком наступного навчального року.

Так само, всі діти, які навчатимуться в Польщі в обов'язковому порядку мають соціальну і медичну страховку, яка буде гарантувати їх безпеку.

Відповіді на всі інші, які вас цікавлять, по посиланню.

Чому варто вчитися в Польщі?

В першу чергу, звичайно ж, це саморозвиток, вдосконалення мови, при чому не тільки польської, але й декількох інших в процесі навчання (на вибір). Так само, це хороша можливість познайомитися і випробувати європейські методики навчання, однією з особливостей яких є вибір в ліцеї або технікумі поглибленого вивчення тих предметів, які будуть вимагатися при вступі до обраного заздалегідь вищого навчального закладу.

Детальніше про умови навчання, іспитів, розпорядок дня і оплаті ви можете дізнатися за посиланням.

 

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.