Статті

Курси польської

Освіта в Польщі

Літня школа

 

Польська по скайпу. Вивчення польської мови в Україні по Skype

Для тих, хто не проживає у Києві та Ірпені, або не має часу відвідувати очні курси польської мови в Києві та Ірпені, ми пропонуємо вивчення польської мови по Skype.

Заняття польською по Skype позбавить вас від оплати оренди приміщення, копіювання матеріалів, підручників, які завжди входять у вартість очних курсів. Так само вам не доведеться витрачатися на дорогу і перекуси.

Вивчення польської мови по Скайпу є дуже ефективними індивідуальними заняттями, оскільки дозволяють економити час і обрати зручну домашню обстановку для заняття, а також включають індивідуальний режим і темп занять, який підходить саме вам.

Дуже важливо, що для занять польською по Скайпу досить мати підключення до інтернету і це дозволить спілкуватися з будь-яким викладачем польської мови на ваш вибір і за зручним для вас графіком. Важливо і те, що можна підібрати викладача, який погодиться працювати з вами в вечірній або нічний час, коли, наприклад, ви вільні або більш активні. Більший ефект приносять заняття польською мовою по скайпу кожен день, але з невеликим діапазоном часу.

Вивчення польської мови в Україні по Скайпу дає можливість обрати викладача, що проживає на території Польщі або носія польської мови, що дасть можливість практикувати вимову і діалект потрібного вам регіону в Польщі. Такі можливості звичайно, ви не одержите при вивченні польської на звичайних очних курсах в Україні, Київі або Ірпіні.

Навчання польської мови по Скайпу проводиться планомірно і дозволяє досягти високих результатів за невеликий період часу.

Якщо ви вирішили зупинитися на вивченні польської мови по Скайпу, то вам необхідно зв'язатися з нашими адміністраторами за телефонами, вказаними в контактах, або заповнити онлайн-форму заявки на нашому сайті, де вказати вивчення польської мови по Скайпу.

Вивчення польської мови по Скайпу передбачають можливість отримання сертифікатів рівня А1, А2, B1, B2 знання польської мови, які дозволять вам вступити на навчання в престижний навчальний заклад Польщі, отримати високооплачувану роботу або оформити Карту Поляка.

Вибираючи онлайн курси польської мови по Скайпу в нашій школі, ви отримаєте грамотно вибудовані і перевірені досвідом програми вивчення польської мови, фінансово доступні варіанти, висококваліфікованих педагогів і носіїв польської мови.

Дуже серйозно поставтеся до вибору педагога, він повинен підходити вам за багатьма критеріями: викликати інтерес як особистість і грамотний педагог, мати досвід спілкування по Скайпу, ваші уроки повинні приносити вам радість і впевненість в успіху, саме від компетентності та таланту викладача буде залежати ваш темп засвоєння нових знань. Ваш викладач повинен знати відповідь на головне питання – як вивчити польську мову по Скайпу швидко.

Але все ж головним в освоєнні польської мови по Скайпу буде ваша мотивація, дисциплінованість, своєчасне виконання домашніх завдань і мовна практика.

З нашими викладачами польської мови по Скайпу ви швидко отримаєте потрібну роботу, зможете вести бізнес в Польщі, здати іспит на Карту Поляка або просто спілкуватися з поляками.

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.