Правила курсів

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

Правила курсів польської мови

при Спілці Поляків міста Києва


1) Курси польської мови організовані Спілкою Поляків міста Києва можна відвідувати за адресою:
 а) м. Київ, вул.Лютеранська 3, оф.53;
 б) Київська обл, м.Ірпінь, вул. Пушкінська 25-А в приміщенні Alpa School

2) Запис на курси відбувається за умови:
 а) якщо слухач є старшим 13 років;
 б) надсилання електронної заявки з сайту або електронного листа на ел.адресу Спілки Поляків міста Києва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з детальною інформацією про слухача: прізвище та ім’я, рік народження, мобільний телефон та НАЗВОЮ ГРУПИ, в яку слухач записується (наприклад, група буднього дня на рівень А1, ПН та СР о 17.00 початок занять 11 липня, вул.Лютеранська 3, оф.53);
 в) внесення резерваційної оплати місця в групі до дати вказаної у листі-відповіді на електронну заявку слухача. У випадку не явки на перше заняття, резерваційна оплата не повертається і не переноситься на майбутні записи;

3) Повна оплата за курс здійснюється на першому занятті і становить:
 а) 3700 грн (три тисячі сімсот гривень) для рівня А1
 б) 4000 грн (чотири тисячі гривень) для рівня А2
 в) 4200 грн (чотири тисячі двісті гривень) для рівня В1.

 б) 4500 грн (чотири тисячі п'ятсот гривень) для рівнів В2 та С1.

4) Вартість курсу включає в себе:
 а) проведення аудиторних занять викладачем філологом польської мови;
 б) навчальні матеріали;
 в) кваліфікаційний тест на останньому занятті;
 г) cертифікат про закінчення курсів польської мови організованих Спілкою Поляків міста Києва та отримання відповідного рівня (А1-А2-В1-В2-С1).

5) Групи налічують 10-12 осіб

6) У випадку, якщо у групу не записалось достатньої кількості осіб, Спілка Поляків міста Києва залишає за собою право зміни терміну початку занять за погодженням сторін або ліквідації групи з поверненням резерваційної оплати місця в групі.

7) Записатись на демонстраційне заняття до запису на курси можна, відправивши запит на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

8) Відмовитись від курсу з поверненням коштів не можна. Невідвідування занять не є підставою до повернення коштів.

9) Переведення в іншу групу можливе лише за умови значного пропуску занять за станом здоров’я. Група, в яку ви записуєтесь є групою, яку ви будете відвідувати. Переведення не здійснюється з причини “зручніше добиратись”, “ви набираєте групу у більш зручний для мене час” тощо.

10) Спілка Поляків міста Києва зберігає за собою право відмовити слухачу у відвідуванні курсів з причин неповаги до викладача або інших слухачів курсів, а також систематичного порушення дисципліни занять.

11) Курс завершується кваліфікаційним тестом. У випадку успішного написання тесту та проходження співбесіди, слухач отримає Сертифікат про закінчення курсів польської мови організованих Спілкою Поляків міста Києва та отримання відповідного рівня. У випадку негативного результату тесту, відвідувач може безкоштовно перескласти іспит 1 (один) раз.

12) Спілка Поляків міста Києва зберігає за собою право використовувати фото та відеоматеріали, зроблені під час занять з метою популяризації інформації про курси.


Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.