Правила курсів

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 

Правила курсів польської мови

при Спілці Поляків міста Києва


1) Курси польської мови організовані Спілкою Поляків міста Києва можна відвідувати за адресою:
 а) м. Київ, вул.Лютеранська 3, оф.53;
 б) Київська обл, м.Ірпінь, вул. Чехова 6ж (Alpa School)
 в) Київська обл, с.Білогородка в приміщенні Будинку Культури

2) Запис на курси відбувається за умови:
 а) якщо слухач є старшим 13 років;
 б) надсилання електронної заявки з сайту або електронного листа на ел.адресу Спілки Поляків міста Києва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з детальною інформацією про слухача: прізвище та ім’я, рік народження, мобільний телефон та НАЗВОЮ ГРУПИ, в яку слухач записується (наприклад, група буднього дня на рівень А1, ПН та СР о 17.00 початок занять 11 липня, вул.Лютеранська 3, оф.53);
 в) внесення резерваційної оплати місця в групі до дати вказаної у листі-відповіді на електронну заявку слухача. У випадку не явки на перше заняття, резерваційна оплата не повертається і не переноситься на майбутні записи;

3) Повна оплата за курс здійснюється на першому занятті і становить:
 а) 3500 грн (три тисячі п'ятсот  гривень) для рівнів А1-А2-В1.
 б) 4000 грн (чотири тисячі гривень) для рівня В2.

4) Вартість курсу включає в себе:
 а) проведення аудиторних занять викладачем філологом польської мови;
 б) навчальні матеріали;
 в) кваліфікаційний тест на останньому занятті;
 г) cертифікат про закінчення курсів польської мови організованих Спілкою Поляків міста Києва та отримання відповідного рівня (А1-А2-В1-В2).

5) Групи налічують 10-12 осіб

6) У випадку, якщо у групу не записалось достатньої кількості осіб, Спілка Поляків міста Києва залишає за собою право зміни терміну початку занять за погодженням сторін або ліквідації групи з поверненням резерваційної оплати місця в групі.

7) Записатись на демонстраційне заняття до запису на курси можна, відправивши запит на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

8) Відмовитись від курсу з поверненням коштів не можна. Невідвідування занять не є підставою до повернення коштів.

9) Переведення в іншу групу можливе лише за умови значного пропуску занять за станом здоров’я. Група, в яку ви записуєтесь є групою, яку ви будете відвідувати. Переведення не здійснюється з причини “зручніше добиратись”, “ви набираєте групу у більш зручний для мене час” тощо.

10) Спілка Поляків міста Києва зберігає за собою право відмовити слухачу у відвідуванні курсів з причин неповаги до викладача або інших слухачів курсів, а також систематичного порушення дисципліни занять.

11) Курс завершується кваліфікаційним тестом. У випадку успішного написання тесту та проходження співбесіди, слухач отримає Сертифікат про закінчення курсів польської мови організованих Спілкою Поляків міста Києва та отримання відповідного рівня. У випадку негативного результату тесту, відвідувач може безкоштовно перескласти іспит 1 (один) раз.

12) Спілка Поляків міста Києва зберігає за собою право використовувати фото та відеоматеріали, зроблені під час занять з метою популяризації інформації про курси.


Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.