Розмовний клуб

Курси польської

Освіта в Польщі

Мовні школи в Польщі

 
Розмовний клуб діє в рамках Курсів польської мови і є БЕЗКОШТОВНИМ.
До участі у розмовному клубі польської мови запрошуються слухачі Курсів польської мови при Спілці Поляків міста Києва та усі бажаючі.
Попередня реєстрація на розмовний клуб є обовязковою. Для цього напишіть мейл за адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , в темі листа вкажіть РОЗМОВНИЙ КЛУБ "ДАТА", в тексті листа подайте ваше прізвище та ім’я, номер телефону та напишіть на якому рівні ви володієте мовою (або на якому рівні зараз навчаєтесь).
Зверніть увагу Розмовний клуб розрахований на різні рівні знання мови, будь ласка, не записуйтесь на клуб орієнтований на рівень А2-В2, якщо ви тільки почали вивчати мову. І навпаки, якщо ви вільно спілкуєтесь і маєте великий словниковий запас не реєструйтесь на Клуб для рівнів А1-А2.
Без попередньої реєстрації за відсутності місць вам може бути відмовлено в участі.
Адреса проведення: вул. Лютеранська 3, оф.53

Рокзлад найближчих розмовних клубів:

Data

Nauczyciel

Temat. Poziom

29.11, 19.00 Сидяченко Наталія Георгіївна
кандидат філологічних наук, дослідниця мови художньої літератури, член Національної спілки письменників України
Про переклади на українську мову творів Нобелівського Лауреата Чеслава Мілоша "Земля Ульро" та  "Долина Ісси".
     
   
 


Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.