Статті

Курси польської

Освіта в Польщі

Літня школа

 

Середня освіта в Польщі для українських дітей.

Після закінчення 8-9 класів учнів українських шкіл, їм стає доступним отримання середньої освіти в Польщі.

Школи-пансіони в Польщі надають можливість навчання дітей з 6 класу (після закінчення початкової школи). Подальше навчання можливо в ліцеях або технікумах.

Після закінчення першого рівня навчання - школи, настає вибір другого етапу: ліцею або технікуму. Час навчання може варіюватися в залежності від вашого вибору, в основному середній термін становить 4-5 років. В дані види навчальних закладів приймають за підсумками загальнодержавних іспитів, зданих під час закінчення школи. Ці іспити складаються з трьох предметів: математика, польська мова та іноземна мова.

• 6, 7, 8 класи початкової школи (для учнів 6-7 класів української школи). Класи формуються здебільшого з українських учнів. Польські викладачі мають багаторічний досвід роботи з українськими школярами, що дає можливість забезпечити індивідуальний підхід до потреб кожного учня і зробити загальнообов'язкову освітню програму більш доступною і зрозумілою в маленьких класах;

• 3 клас гімназії (для учнів 9 класу української школи). Середню освіту в Польщі можна також отримати і в гімназії (другий рівень можливого навчання), в який здійснюється прийом відразу в 3 клас (відповідає 9 класу української школи) і після закінчення отримати свідоцтво про неповну середню освіту. А після закінчення також вступити до ліцею або технікуму, але вже з меншим терміном навчання: 3-4 роки.

Навчання від 6 класу в Польщі.

Для учнів середньої школи ми пропонуємо продовжувати навчання в школах міста Клементовіце - невеликому зеленому містечку рекреаційного природного заповідника без негативного впливу і метушні мегаполісу, воно, напевно, є одним з найбезпечніших місць для навчання неповнолітніх.Камеральна школа і гуртожиток знаходяться на одній огородженій території з цілодобовим відеоспостереженням.

Кожен учень може отримати індивідуальний підхід і допомогу викладачів та асистентів, які вже кілька років працюють з українськими школярами.Для дітей доступні спортивний і тренажерний зал, стадіон, діє танцювальний гурток.

Гуртожиток пристосовано для проживання учнів 24/7 з повноцінним харчуванням. Так само, є окрема обладнана кухня, де діти за допомогою асистентів можуть створювати свої кулінарні шедеври, також є санітарна кімната (пральна) - для потреб учнів.

Щотижня, за бажанням учнів, асистенти організовують виїзди в міста Пулави або Люблін. Для батьків, які хочуть відвідати своїх дітей, є можливість на кілька днів забезпечити проживання.Детальніше про умови навчання та досліджуваних предметах ви можете дізнатися за посиланням.

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.