Статті

Курси польської

Освіта в Польщі

Літня школа

 

Вивчення польської мови в Ірпіні

Вивчити польську мову українцю, здавалося б, не повинно становити великої проблеми, оскільки обидва ці мови належать до однієї групи слов'янських мов і фонетика їх дуже схожа. Пояснюється це тим, що частина України тривалий час була Польською територією, і це дуже позначилося на лексиці і граматиці обох народів. Однаковим є походження деяких слів, назви кольорів, місяців. Але і відмінностей в мовах дуже багато, навіть більше ніж подібності. Наприклад, сам алфавіт інший, інша фонетика, відрізняється і мелодійність звучання.

Вивчення польської мови для українця, як і будь-якої іноземної мови, справа клопітна і має індивідуальні особливості. Не потрібно боятися почати. Кожна людина здатна вивчити нову мову, ця здатність дана нам від народження, саме завдяки їй ми несвідомо і інтуїтивно вивчаємо в дитинстві свою рідну мову. А занурення в іноземне мовне середовище дає можливість будь-якій людині почати спілкування на цій мові через декiлька місяців.

Вивчити польську мову українцю в Ірпіні допоможуть мовні курси, які знаходяться за адресою: Ірпінь, вул. Чехова, 6ж (AlPA school).

Наші курси з вивчення польської мови в Ірпіні націлені на швидке і ефективне освоєння польської мови для початківців і тих, хто має базові знання. Наші викладачі забезпечать вам можливість вільно спілкуватися польською мовою у повсякденному житті, стати студентом в престижному Польському Вузі і мати високооплачувану роботу в Польщі.

Курси польської мови в Ірпіні «Інтенсив» на рівень А1, А2 дозволяють вивчити польську мову в прискореному темпі. Вони проводяться один раз на тиждень по 180 хв, протягом 13 тижнів.

Для швидкого і якісного вивчення польської мови дотримуйтесь деяких правил:

  • повторюйте вивчений матеріал через певний інтервал часу, з часом збільшуйте цей інтервал і повторюйте матеріал рідше, але обов'язково. Наприклад, повторіть матеріал кілька разів під час заняття на курсах польської мови в Ірпіні, потім на наступний день, далі через тиждень;
  • повторюйте новий матеріал, поданий вам на курсах польської мови в Ірпіні, перед засипанням, це дозволить міцніше його запам'ятати;
  • читайте книги польською мовою, дивіться фільми, відеокліпи, слухайте пісні;
  • займайтеся польською мовою кожен день. Часті заняття приносять більше користі. Нехай вони будуть краще коротшi за часом, але частіше;
  • поєднуйте старі і нові знання. Це дозволяє мимоволі повторювати пройдений матеріал. Саме такі принципи поєднання знань даються на курсах польської мови в Ірпіні.

Для тих, хто не проживає в Ірпені, або не має часу відвідувати очні курси польської мови в Ірпіні, ми пропонуємо вивчення польської мови по Skype.

Наша мета

Основна мета діяльності Спілки Поляків міста Києва - поширення польської мови та культури на території України, громадський, освтіній та культурний розвиток громадян України польського походження та усіх зацікавлених польською культурою та історією. Найбільш активні наші проекта повязані з освітою та культурою.